Zdraví a vědomý pohyb

Zdraví a vědomý pohyb

Pojďme společně vykročit na cestu k Vaší životní rovnováze.

Pilates

Pilates

Lekce Pilatesu na podložce i na originálních Pilates strojích (Reformer, Trapeze table, EXO Chair)

Jóga

Jóga

Vinyasa flow jóga, hatha jóga, power jóga

Health coaching

Health coaching

Poradenství zdravého životního stylu, workshopy, programy

 

Sobota 7. 11. 2020: 9:00 – 18:00 hod

Neděle 8. 11. 2020: 9:00 – 17:00 hod

Cena: 5 500 Kč

Když se ráno probudíte, těšíte se na právě začínající den? Máte rádi svojí práci nebo je to něco co se musí přetrpět? Máte radost ze života? Cítíte se plní energie a chuti do zkoušení nových věcí? Žijete v naplňujícím vztahu?

I když je Váš život plný událostí, nejistoty a překvapení, cítíte, že jste v jádru šťastný? Říkáte si, že teď to máte těžké, ale až .... děti vyrostou, dostudují, odpromují, najdou si vlastní bydlení .... až se přestěhuji, změním práci, koupím si tohle, pojedu tam .... bude líp? Víte, že když Vám bude úzko, můžete zavolat několika blízkým přátelům, kteří Vás vyslechnou a podpoří? Usínáte bez problémů a spíte celou noc?

K pocitu plného a vibrujícího zdraví nestačí pouze zdravě, vyváženě jíst a pravidelně se hýbat. Je toho mnohem víc. I kdybych snědla všechnu brokolici na světě a zároveň budu žít v toxickém vztahu nebo budu každý den chodit do práce, která mě jen ubíjí, šťastná a zdravá nebudu. 

Tento workshop Vám ukáže co všechno patří k zdravému a vyváženému životnímu stylu, pomůže Vám pomocí praktických cvičení uvědomit si, v jakých oblastech života jste spokojeni a ve kterých méně. Nabídne Vám inspiraci k udržitelným změnám, které můžete začlenit do každodenního života tak, abyste ho mohli prožívat naplno s pocitem co nejlepšího zdraví. 

Více informací o semináři

Chci se přihlásit!

 

 

Znovuotevření studia

Mám velkou radost, že vám mohu oznámit, že studio je znovu otevřeno a připraveno pro vás podle současných hygienických nařízení.

Nabídka online lekcí na Zoomu:

Nepřestávejme se hýbat ani v době omezeného volného pohybu osob a práce z domova. Od 30.3.2020 si můžete se mnou zacvičit online v čase, který vyhovuje vašemu současnému rozvrhu.