Pomůcky na cvičení v obývacím pokoji

Nepřestávejme se hýbat ani v době omezeného volného pohybu osob a práce z domova. Od 9. 10. 2020 si můžete se mnou zacvičit online v čase, který vyhovuje vašemu současnému rozvrhu.

Délka lekce může být 30min, 45min, 60 min nebo jiná :-).

Pro individuální lekce používám platformu Zoom, kterou si můžete zdarma stáhnout do vašeho telefonu nebo počítače, případně si ji otevřít ve vašem internetovém prohlížeči. Není potřeba si zakládat žádný účet, po zarezervování lekce Vám přijde odkaz, přes který se do aplikace přihlásíte a pak už jen cvičíte.

Pro skupinové lekce používám Google meet, pro který je zdarma dostupná aplikace pro telefony, na počítači běží v internetovém prohlížeči. Po zarezervování lekce Vám přijde odkaz pro připojení, Google meet vyžaduje mít účet u Googlu.

Nepotřebujete žádné speciální sportovní vybavení nebo pomůcky, stačí vám jen podložka na cvičení a trochu prostoru kolem sebe. 

Druhy lekcí:

  • Pilates na podložce
  • Vinyasa flow jóga
  • Power jóga
  • Protažení, relaxace & meditace
  • od každého trochu podle nálady :-)

Cena za jednu lekci:

Individuální lekce: 800 Kč (60 min) a nebo podle dohody

Skupinová lekce: 200 Kč (60 min)

Rezervace lekce: 

Noví klienti - vyplňte prosím rezervační formulář kvůli vytvoření zákaznického účtu v našem rezervačním systému Reservanto. Po jeho založení Vám přijde e-mail s odkazem na vytvoření hesla. Po přihlášení si pak budete moct již vybírat, rezervovat, rušit a i platit vaše lekce online buď bankovním převodem nebo platební kartou. Nebo mne kontaktujte přímo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Stávající klienti - přihlaste se prosím do vašeho zákaznického účtu v rezervačním systému Reservanto.