Řekli o mně:

Muž cvičící prkno na Pilates Reformeru
"Jsem starší muž, diabetik (s inzulinovou pumpou), k paní Janě chodím na cvičení více jak čtyři roky. Začínal jsem jako ne příliš zdatný, dnes se cítím skvěle.
Každá lekce je pro mě připravena individuálně a velmi zajímavě. Na lekcích také probíráme možnosti zdravé výživy s ohledem na diabetes. Lekce paní Jany můžu všem vřele doporučit a jsem si jist, že se vám budou líbit a váš stav se významně zlepší."
Roman Wurst

 

"I have been doing Pilates reformer with Jana for 2 years. I signed up because of the back pain I was experiencing as of late. Jana has been able to adapt the exercises to my body constitution and gradually correcting my back curvature. She is a great professional, always on time, with a smile on her face that makes 1 hour of exercise go by quickly. During the hour of exercises it is totally dedicated to the person in front of her. The studio is impeccably clean, cozy and bright. I have to admit that I have never managed to stay away from physical therapist for so long and all thanks to Jana. I highly recommend her!"

Margarita Aldecoa 

Cvičení ušité absolutně na tělo /tedy INDIVIDUÁLNÍ A CITLIVÝ PŘÍSTUP PŘEDEVŠÍM/. S Janou cvičím 2 roky a vždy vím, že staví každou lekci s myšlenkou na mě a mé potřeby. Když přijdu s bolestí hlavy nebo s únavou nebo chutí dát si pořádně do těla, lekci upraví. Zvládla se mnou cvičit v těhotenství až do porodu a nyní mi u lekcí pochová miminko nebo zabaví kterékoli z mých starších dětí, když je třeba, abych mohla (do)cvičit. Jana umí pomocí cvičení řešit i konkrétní pohybové potíže - bolesti zad, ploché nohy, svalové disbalance aj /PROFESIONALITA/. Nelze opomenout i její příjemnou diskrétní, houževnatou a pozitivní povahu - umí Vás povzbudit i namotivovat a také poradit /INSPIRACE/. Z její lekce odcházím vždy s dobrým pocitem a mentálně odpočinutá a vím, že to tak cítí i její další klienti. Cítíte zde skutečný zájem o Vás - je to bezpečně Váš největší fanoušek a pracuje na tom, abyste dosáhli svých cílů. Je to skutečný profík. Prostředí studia je klidné, diskrétní, Jana klade velký důraz na čistotu a příjemné klima ve studiu. Díky pilates strojům a spoustě pomůcek jsou lekce neuvěřitelně variabilní a komplexní a i po delší době cvičení Vás stále baví a obsah lekcí překvapuje. Jana jede a já jedu s ní! :-)

Lucie Lišková

"Pilates sessions with Jana Spurna are the highlight of my day.  She is an encouraging instructor who offers extensive knowledge of both mat and reformer.  Having studied Pilates for several years prior to moving to Prague, I couldn’t have been happier to stumble upon Jana.  Her studio offers a clean welcoming environment to practice Pilates and I love its easy location in Nebusice. Jana’s dedication to each client is exceptional and I know that any day with her on my schedule will be a good one."

Beth Long

"K Janě chodím cvičit pilates již třetím rokem. Při tomto cvičení jsem si uvědomila, že pilates je přesně to, co mě vyhovuje nejvíc a tvrdím si říct, že její zásluhou. Velmi mě baví její hodiny, žádná hodina není stejná, pokaždé jiná cvičební pomůcka a promyšlená choreografie cviků. Hodina má spád a jde vidět, že ji dělá profík, který svou práci miluje a neustále se v ní vzdělává. Navíc má individuální přístup ke každému a to i ve skupinových lekcích. Vyzkoušela jsem i cvičení na speciálním stroji Reformer a jsem naprosto nadšená!"

Renata Pápai

 

"Best Pilates Studio Ever! Jana is a professional, friendly instructor who truly cares about her clients.

I suffer from scoliosis and Jana takes great care of my back. She has helped me gain muscle in the right spots to prevent further degeneration and has the knowledge to design the right exercises to fit each body and need. She is also constantly completing external professional development classes, showing a real passion for always offering the best experience to her clients.

I appreciate that she has invested in having a wide range of equipment in the studio in order to offer a complete and varied workout during every visit. 

Thank you Jana for keeping me in great shape and being an amazing, attentive & talented instructor."

Audrey Mark